Sanepid Wejherowo

Sanepid Wejherowo – PSSE Wejherowo

Kategoria: Sanepid

Województwo: pomorskie

Sanepid Wejherowo – PSSE Wejherowo

Sanepid Wejherowo telefon kontaktowy, numer alarmowy. Godziny otwarcia Sanepid Wejherowo, kontakt z placówką. Wejherowo Sanepid badania wody i kału.

Sanepid Wejherowo telefon

Ze wszystkich dostępnych w placówce Sanepid Wejherowo kanałów kontaktu, można śmiało stwierdzić, że obsługa telefoniczna jest najszybsza. Aktualnie Sanepid Wejherowo telefon obsługuje pod numerem 58 677 79 01. Telefoniczna obsługa klienta możliwa jest we wszystkie dni robocze w godzinach otwarcia placówki. Numer do Sanepidu w Wejherowie może być przydatny dla osób które chcą uzyskać zezwolenie na pracę w gastronomii, a także tych które pragną rozpocząć własną działalność związaną przykładowo z kosmetologią. Obsługiwany przez Sanepid Wejherowo telefon pełni funkcję informacyjną dla klientów, nie jest to telefon alarmowy do zgłaszania nagłych sytuacji. Takie sprawy obsługuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna  w Gdańsku

Wejherowo Sanepid telefon: 58 677 79 01

Sanepid Wejherowo kontakt

Kontakt z petentami prowadzony przez Sanepid w Wejherowie możliwy jest na kilka sposobów. Poza omówionym wyżej kanałem telefonicznym Sanepid Wejherowo kontakt prowadzi również mailowo. Wiadomości z pytaniami można skierować na adres [email protected]. Należy dodać, iż nie jest to akceptowalna metoda przesyłania dokumentów. Mailowy kontakt z sanepidem w Wejherowie pozwala uzyskać odpowiedzi na wszystkie zapytania, dotyczące działania jednostki.

Adres: ul. Obrońców Helu 3, 84-200 Wejherowo

Nie można mieć wątpliwości, iż czas oczekiwania na odpowiedź do zapytania przesłanego pocztą elektroniczną, może być dłuższy w stosunku do tego przekazanego telefonicznie. Mimo to zachęca się do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną, jeżeli zapytanie nie jest pilne. Sanepid Wejherowo kontakt prowadzi wykorzystując te dwa sposoby kontaktu.

E-mail: [email protected]

Sanepid Wejherowo godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 8:00-15:00

We wszystkie dni robocze w godzinach 8:00-15:00, Sanepid Wejherowo prowadzi obsługę petentów w swojej stacjonarnej siedzibie jak zdalnie przez telefon, czy mail.

Sanepid Wejherowo badanie kału

Przeprowadzenie badań próbek kału, mają na celu wykluczenie wystąpienia pałeczek Salmonella i Shigella. Takie badania regularnie muszą wykonywać osoby podejmujące pracę w gastronomi, turystyce czy handlu. Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych wydawane jest między innymi na podstawie wyników badań z laboratorium, ale również tych przeprowadzonych w późniejszych dniach w przychodni.

Sanepid Wejherowo godziny przyjmowania próbek ustanowił zgodnie z prowadzonymi w laboratorium badaniami. Dostarczanie materiałów do badań możliwe jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-10:00. Warto pamiętać, że doręczenie próbek jest możliwe jedynie w przypadku udokumentowania wpłaty na konto bankowe sanepidu w Wejherowie. Przelew na poczet badań kału musi być odpowiednio zatytułowany – typ badania, imię i nazwisko, adres klienta, NIP (jeżeli potrzebna jest faktura).

Sanepid Wejherowo badanie wody

Mikrobiologiczne badania wody to jedna z usług oferowanych przez Sanepid w Wejherowie. W godzinach 8:00-13:00, od poniedziałku do środy, odpowiednio wykwalifikowana osoba przyjmuje próbki wody w pokoju numer 115. Sanepid Wejherowo badanie wody wykonuje odpłatnie. Podczas doręczania próbek, należy również dostarczyć potwierdzenie odpowiednio zatytułowanego przelewu. Dodatkowe zapytania dotyczące badania wody Sanepid Wejherowo obsługuje pod poniższym numerem kontaktowy.

Telefon: 58 677 79 16

Liczba wyświetleń: 19595Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS