PSSE Sanepid Wodzisław Śląski

Sanepid Wodzisław Śląski – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wodzisław Śląski

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: śląskie

Sanepid Wodzisław Śląski – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wodzisław Śląski

Sanepid Wodzisław Śląski numer telefonu, adres, godziny otwarcia, kontakt. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wodzisław Śląski badania, praca.

Sanepid Wodzisław Śląski kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wodzisław Śląski pozwala uzyskać kontakt interesantom za pomocą niżej podanego numeru telefonu, a także adresu e-mail. Sanepid Wodzisław Śląski kontakt zdalny jak i osobisty zainteresowanym osobom umożliwia tylko w czasie godzin otwarcia. Warto wiedzieć, że Wodzisław Śląski Sanepid ma własny numer alarmowy, z którego petenci mogą korzystać wyłącznie w kryzysowych sytuacjach zagrażających zdrowiu oraz życiu.

Sanepid Wodzisław Śląski kontakt
Adresul. Bogumińska 3, 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon32 456 38 10
Telefon alarmowy695 155 157
E-mail[email protected]

Sanepid Wodzisław Śląski godziny otwarcia

Placówka Sanepid Wodzisław Śląski godziny otwarcia od poniedziałku do piątku ma takie same. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wodzisław Śląski przyjmuje interesantów w godzinach 7:30-15:05. Należy wiedzieć, że PSSE Wodzisław Śląski godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi petentów. W soboty i niedziele Sanepid Wodzisław Śląski jest zamknięty.

Sanepid Wodzisław Śląski godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:30-15:05
  • Wtorek: 7:30-15:05
  • Środa: 7:30-15:05
  • Czwartek: 7:30-15:05
  • Piątek: 7:30-15:05
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Sanepid Wodzisław Śląski praca

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wodzisław Śląski obsługiwana jest przez kadrę pracowniczą posiadającą wysokie kwalifikacje. Każda z zatrudnionych w tej instytucji osób posiada wymagane wykształcenie, a także duże doświadczenie zawodowe. Dzięki temu wszystkie realizowane w tej placówce zadania wykonywane są z dużą dokładnością. Wykonywana w Sanepid Wodzisław Śląski praca w głównej mierze polega na prowadzeniu nadzoru działań, które mają na celu zdrowie publiczne obywateli. 

Sanepid Wodzisław Śląski badania

Wykonywane przez Sanepid Wodzisław Śląski badania interesanci mogą zrealizować na rachunek pracodawcy. Badania sanitarno-epidemiologiczne przeprowadzane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wodzisławie Śląskim mają na celu wykluczenie chorób zakaźnych czy pasożytniczych u pacjenta. Sprawdzają one czy osoba nie jest zakażona pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella. W Sanepid Wodzisław badanie kału polega na pobieraniu przez trzy dni jeden po drugim wymazów, a następnie złożeniu ich w znajdującym się w laboratorium. Dzięki przeprowadzanym badaniom można uzyskać wpis do dokumentu, jakim jest w Sanepid Wodzisław książeczka sanepidowska. Jest ona obowiązkowa dla osób, które wykonują pracę lub chcą uzyskać zatrudnienie w branży gastronomicznej, edukacyjnej, medycznej, a także produkcyjnej. Warto wiedzieć, że o terminie ważności książeczki decyduje lekarz. 

Sanepid Wodzisław Śląski odbiór wyników

W instytucji, jaką jest Sanepid Wodzisław Śląski odbiór wyników, jest możliwy w formie elektronicznej. W celu realizacji tego procesu interesant powinien wejść na główną stronę internetową Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławie Śląskim, po czym wpisać kod kreskowy oraz numer PESEL. Jest to bardzo łatwe i każdy petent może samodzielnie to wykonać. Warto wiedzieć, że wyniki badań można odebrać również osobiście w placówce. 

Liczba wyświetleń: 7624Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS