PSSE Sanepid Łódź

PSSE Łódź - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: łódzkie

PSSE Łódź - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

PSSE Łódź badanie kału, wyrobienie książeczki sanepidowskiej. Kontakt z PSSE w Łodzi. Powiatowa stacja sanitarno- Epidemiologiczna w Łodzi szczepienia, telefon.

PSSE Łódź kontakt

Kontakt w Sanepid Łódź PSSE jest realizowany na kilka sposobów. PSSE Łódź kontakt interesantów z podaną jednostką umożliwia dzięki udostępnionemu numerowi telefonu, na który można dzwonić w godzinach otwarcia instytucji. Informacji na temat większości spraw można również otrzymać, korespondując z Sanepid Łódź Przybyszewskiego przez adres e-mail poczty elektronicznej placówki. Główna siedziba jednostki, jaką jest PSSE Łódź znajduje się w Łodzi na ulicy Stanisława Przybyszewskiego 10. Warto wiedzieć, że Sanepid Infolinia Łódź prowadzi konsultacje, dzięki którym interesanci chcący pozyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, mogą skorzystać z informacji udzielanych przez pracowników infolinii. Przybyszewskiego 10 Łódź sanepid numery kont bankowych, na które można wpłacać wszelkie płatności, podał na swojej stronie internetowej. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Łódź w trosce o wygodę osób niepełnosprawnych przygotował wiele udogodnień. 

PSSE Łódź adres: ul. Stanisława Przybyszewskiego 10, 93-189 Łódź

Sanepid Łódź telefon: 42 253 99 00 

Fax: 42 253-99-01
E-mail: [email protected]

Sanepid Łódź godziny otwarcia:

Poniedziałek 07:30-15:05
Wtorek 07:30-15:05
Środa 07:30-15:05
Czwartek 07:30-15:05
Piątek 07:30-15:05
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Kasa Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-13:00. Przerwa, w której klienci nie są obsługiwani, przypada na godzinę 11:30 i trwa 15 minut. Wszelkich płatności można dokonywać gotówka lub kartą bankową. 

Sanepid Łódź dokumenty do pobrania podał w witrynie internetowej placówki.

Sanepid Łódź szczepienia

Sanepid Przybyszewskiego 10 Łódź zajmuje się sprawami dotyczącymi szczepionek. W dziale higieny i epidemiologii na ul. Stanisława Przybyszewskiego 10 w Łodzi znajduje się sekcja szczepień. W tej jednostce można skorzystać ze szczepień ochronnych. Osoby chcące uzyskać szczegółowe informacje na temat dodatkowych szczepionek mogą skontaktować się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi.

Sanepid Łódź książeczka sanepidowska

Sanepid Łódź badanie kału wykonuje często dla ludzi, którzy chcą uzyskać książeczkę sanepidowską. Skierowanie na takie badania często dają pracownicy zatrudniający petentów na stanowiskach pracy mających styczność np. z żywnością. W takim wypadku interesant musi udać się do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Łodzi. Książeczka sanepidowska zwana jest również książeczką zdrowia, ze względu na miejsce jej wydawania. Pierwszym krokiem przy uzyskiwaniu książeczki zdrowia jest pobranie trzech wymazów z kału przez trzy dni, które należy dostarczyć do Sanepid Przybyszewskiego Łódź. Jeżeli w wymazach nie zostały wykryte pałeczki Salmonelli i Shigelli, lekarz zamieszcza wpis do książeczki sanepidowskiej.

Liczba wyświetleń: 20568Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS