Urząd Skarbowy Głubczyce – US w Głubczycach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Urząd Skarbowy Głubczyce – US w Głubczycach

Urząd Skarbowy Głubczyce godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Głubczycach druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Głubczyce kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Głubczyce kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Głubczycach. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Głubczyce kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Głubczycach godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Głubczycach został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Głubczycach najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Głubczyce godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Głubczyce

Adres: ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce

Telefon: 77 485 30 51, 77 485 30 52

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Głubczyce:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Głubczycach

Urząd Skarbowy w Głubczycach jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Głubczycach zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Głubczyce Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Głubczycach dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Głubczyce PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Głubczycach zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Głubczycach. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Głubczyce obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Głubczyce

Liczba wyświetleń: 352Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS