Urząd Skarbowy Gostyń – US w Gostyniu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Gostyń – US w Gostyniu

Urząd Skarbowy Gostyń godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Gostyniu druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Gostyń kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Gostyniu jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Gostyń kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Gostyniu jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Gostyniu

Obecnie Urząd Skarbowy Gostyń godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Gostyniu warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Gostyń rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Gostyniu prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Gostyń

Adres: ul. Lipowa 2, 63-800 Gostyń

Telefon: 65 57 23 533, 65 575 33 16

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Gostyń:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Gostyniu

Urząd Skarbowy w Gostyniu jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Gostyniu należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Gostyniu podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Gostyń druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Gostyniu druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Gostyń druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Gostyniu online.

Mapa Urząd Skarbowy Gostyń

Liczba wyświetleń: 361Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS