Urząd Skarbowy Gostynin – US w Gostyninie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Gostynin – US w Gostyninie

Urząd Skarbowy Gostynin numer telefonu, godziny otwarcia, e-mail. Gostynin Urząd Skarbowy numery kont bankowych. Kontakt z US Gostynin, adres placówki.

Urząd Skarbowy Gostynin kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Gostyninie petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Gostynin kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Gostyninie może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Gostyninie można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Gostynin kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Gostyninie

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Gostyninie są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Gostynin godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Gostyninie mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Gostynin

Adres: ul. Płocka 10, 09-500 Gostynin

Telefon: 24 235 89 74,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Gostynin:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Gostyninie

Urząd Skarbowy Gostynin jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Gostynina ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Gostyninie został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Gostynin druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Gostyninie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Gostynin druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Gostyninie online.

Mapa Urząd Skarbowy Gostynin

Liczba wyświetleń: 457Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS