Urząd Skarbowy Hrubieszów – US w Hrubieszowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Hrubieszów – US w Hrubieszowie

Urząd Skarbowy w Hrubieszowie godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Hrubieszów kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Hrubieszów.

Urząd Skarbowy Hrubieszów kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Hrubieszowie jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Hrubieszów kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Hrubieszowie.

Urząd Skarbowy Hrubieszów kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie

Urząd Skarbowy Hrubieszów działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Hrubieszów zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Hrubieszów

Adres: ul. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK 11, 22-500 Hrubieszów

Telefon: 84 696 63 88,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Hrubieszów:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Hrubieszowie

Urząd Skarbowy w Hrubieszowie jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Hrubieszowa, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Hrubieszów PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Hrubieszowie. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Hrubieszów obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Hrubieszów

Liczba wyświetleń: 286Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS