Urząd Skarbowy Janów Lubelski – US w Janowie Lubelskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Janów Lubelski – US w Janowie Lubelskim

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Janowie Lubelskim przez telefon i e-mail. Urząd Skarbowy Janów Lubelski godziny otwarcia, rezerwacja wizyty, druki i formularze.

Urząd Skarbowy Janów Lubelski kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Janowie Lubelskim jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Janów Lubelski kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Janowie Lubelskim jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Janowie Lubelskim

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Janowie Lubelskim, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Janów Lubelski godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Janowie Lubelskim.

Kontakt Urząd Skarbowy Janów Lubelski

Adres: ul. Wojska Polskiego 32, 23-300 Janów Lubelski

Telefon: 15 872 53 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Janów Lubelski:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Janowie Lubelskim

Urząd Skarbowy w Janowie Lubelskim jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Janowie Lubelskim należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Janowie Lubelskim podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Janów Lubelski numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Janów Lubelski działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Janowie Lubelskim przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Janów Lubelski numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Janów Lubelski

Liczba wyświetleń: 287Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS