Urząd Skarbowy Jarocin – US w Jarocinie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Jarocin – US w Jarocinie

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Jarocinie? Aktualny adres US Jarocin, kontakt. Urząd Skarbowy w Jarocinie godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Jarocin kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Jarocinie jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Jarocin kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Jarocinie.

Urząd Skarbowy Jarocin kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Jarocinie odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Jarocinie

Urząd Skarbowy Jarocin działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Jarocin zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Jarocinie zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Jarocin

Adres: ul. T. Kościuszki 21, 63-200 Jarocin

Telefon: 62 50 56 010,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Jarocin:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Jarocinie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Jarocin prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Jarocinie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Jarocina ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Jarocin zamieścił online.

Urząd Skarbowy Jarocin zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Jarocin wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Jarocin zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Jarocinie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Jarocin

Liczba wyświetleń: 381Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS