Urząd Skarbowy Kamienna Góra – US w Kamiennej Górze

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Kamienna Góra – US w Kamiennej Górze

Urząd Skarbowy w Kamiennej Górze godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Kamienna Góra druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Kamienna Góra kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Kamiennej Górze jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Kamiennej Górze może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Kamienna Góra kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Kamiennej Górze działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kamiennej Górze

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Kamienna Góra godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Kamiennej Górze możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Kamienna Góra rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Kamienna Góra

Adres: ul. Papieża Jana Pawła II 18, 58-400 Kamienna Góra

Telefon: (0-75) 744 93 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kamienna Góra:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kamiennej Górze

Urząd Skarbowy Kamienna Góra jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Kamiennej Góry ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kamiennej Górze został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Kamienna Góra zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Kamiennej Góry mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Kamiennej Górze. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Kamienna Góra zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Kamienna Góra

Liczba wyświetleń: 355Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS