Urząd Pracy Kamienna Góra

PUP Kamienna Góra – Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Kamienna Góra – Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Urząd Pracy Kamienna Góra godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. PUP Kamienna Góra oferty pracy, praca, rejestracja, szkolenia, staże

PUP Kamienna Góra oferty pracy

Jednostka organizacyjna, jaką jest Urząd Pracy Kamienna Góra, stara się zminimalizować stopę bezrobocia. Instytucja pomaga bezrobotnym osobom uzyskać poszukiwane zatrudnienie. PUP Kamienna Góra oferty pracy publikuje na głównej stronie internetowej. Każda osoba, która posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Urząd Pracy Kamienna Góra oferty pracy udostępnia z różnych dziedzin zawodowych. Dzięki temu każdy petent będzie w stanie znaleźć coś, co go zainteresuje. Warto wiedzieć, że po dokonaniu rejestracji jako bezrobotna osoba, Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze oferuje osobiste spotkanie z doradcą zawodowym. Przedstawiane są na nim oferty pracy, które indywidualnie zostają dobrane do interesanta, patrząc na jego wykształcenie, zainteresowanie, a także kwalifikacje.

PUP Kamienna Góra staże

Możliwe do odbycia w PUP Kamienna Góra staże dają interesantowi możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego, które jest bardzo ważne w procesie rekrutacji. Dzięki stażom można poprawić również swoje umiejętności praktyczne oraz podnieść kwalifikacje. Dużym plusem jest to, że absolwent stażu może otrzymać od pracodawcy propozycję dalszej współpracy.

Urząd Pracy Kamienna Góra kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze zdalnie kontaktuje się z petentami za pomocą numeru telefonu, a także poprzez wysłanie wiadomości mailowej wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Kamienna Góra kontakt umożliwia z zainteresowanymi osobami wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Numer telefonu do Urzędu Pracy Kamienna Góra to: 75 645 01 60
Adres e-mail: [email protected]

PUP Kamienna Góra adres: ul. Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra

Urząd Pracy Kamienna Góra dotacje

Należy pamiętać, że osoby, które chcą uzyskać w instytucji, jaką jest Urząd Pracy Kamienna Góra dotacje, w tym celu muszą złożyć wymagany wniosek. W Powiatowym Urzędzie Pracy Kamienna Góra o dofinansowanie mogą ubiegać się osoby, które nie posiadają zatrudnienia, nie kształcą się w trybie stacjonarnym, a także nie szkolą się i w ostatnich czterech tygodniach nie brały udziału w szkoleniu, które jest finansowane ze środków publicznych. Zainteresowane osoby nie mogą składać wniosku w innym urzędzie ani pobierać środków pielęgnacyjnych wynikających z realizowania opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Urząd Pracy Kamienna Góra godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W tych godzinach zainteresowane osoby mogą odbyć wizytę osobistą, a także uzyskać kontakt zdalny. W soboty oraz niedziele placówka jest zamknięta. Petenci mogą wcześniej zarezerwować termin, planując wizytę osobistą. 

Urząd Pracy Kamienna Góra godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 708Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS