Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka – US w Kazimierzy Wielkiej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka – US w Kazimierzy Wielkiej

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Kazimierzy Wielkiej. Kontakt Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej.

Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej

Obecnie Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 16, 28-500 Kazimierza Wielka

Telefon: 41 35 01 130,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kazimierzy Wielkiej

Urząd Skarbowy w Kazimierzy Wielkiej jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Kazimierzy Wielkiej, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kazimierzy Wielkiej można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Kazimierzy Wielkiej zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Kazimierza Wielka

Liczba wyświetleń: 264Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS