PSSE Sanepid Nowy Targ

Sanepid Nowy Targ – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: małopolskie

Sanepid Nowy Targ – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu

Sanepid Nowy Targ godziny otwarcia, adres, numer telefonu. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu szczepienia, badanie wody, nadzór

Sanepid Nowy Targ godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Sanepid Nowy Targ godziny otwarcia, ma adekwatne do godzin przyjmowania petentów. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu otwarta jest od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:05. Warto wiedzieć, że w soboty oraz niedziele Nowy Targ Sanepid jest zamknięty.

Sanepid Nowy Targ godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30-15:05
Wtorek: 7:30-15:05
Środa: 7:30-15:05
Czwartek: 7:30-15:05
Piątek: 7:30-15:05
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

Sanepid Nowy Targ kontakt

Sanepid Nowy Targ kontakt zdalny udostępnia petentom za pomocą poczty elektronicznej oraz poprzez podany niżej numer telefonu. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Nowy Targ wszelkich niezbędnych informacji, których potrzebują interesanci, udziela jedynie w czasie godzin otwarcia. 

Sanepid Nowy Targ numer telefonu: 18 266 29 14, 18 266 31 65, 18 266 97 77
Sanepid w Nowym Targu adres e-mail: [email protected]
Sanepid Nowy Targ adres: ul. Jana Kazimierza 6, 34-400 Nowy Targ

Sanepid Nowy Targ badania

Jednostka organizacyjna, jaką jest Sanepid Nowy Targ badania, przeprowadza, aby wykryć czy pacjent nie jest nosicielem pałeczek z rodzaju Salmonella oraz Shigella. Wykonane przez Sanepid Nowy Targ badanie kału umożliwia uzyskanie dokument, jakim jest książeczka sanepidowska. Skierowanie na badania sanitarno-epidemiologiczne wystawia zazwyczaj pracodawca. Powinno ono zawierać takie informacje jak dane pracodawcy, dane osoby skierowanej na badania, powód skierowania na badanie, stanowisko zajmowane przez skierowanego, podpis pracodawcy, a także datę wystawienia. Możliwa do otrzymania w jednostce Sanepid Nowy Targ książeczka sanepidowska jest obowiązkowa przy wykonywaniu zawodów w branży medycznej, gastronomicznej, produkcyjnej oraz edukacyjnej. 

Sanepid Nowy Targ badanie wody 

W instytucji Sanepid Nowy Targ badanie wody zostaje przeprowadzane w Sekcji Higieny Komunalnej. Badania są wykonywane nad jakością wody przeznaczoną do spożycia, w kąpieliskach oraz w pływalniach. Realizowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Nowym Targu badania polegają na pobraniu próbek, ich transportu, a także dokonywanie analizy oraz sporządzenia sprawozdania. Dzięki temu interesanci mogą bez obaw korzystać z bieżącej wody.

Sanepid Nowy Targ odbiór wyników

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wyniki badań można odebrać osobiście, a także w formie elektronicznej. W instytucji Sanepid Nowy Targ odbiór wyników w sposób zdalny polega na wpisaniu na głównej stronie internetowej numeru PESEL oraz kodu kreskowego. Taka forma odbioru wyników jest o wiele wygodniejsza, ponieważ zainteresowane osoby mogą to zrealizować bez obowiązku wychodzenia z domu. 

Sanepid Nowy Targ Szczepienia

Oferowane przez Sanepid Nowy Targ szczepienia są dostępne dla każdej osoby. Interesanci mogą skorzystać w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu ze szczepień ochronnych, zalecanych, a także obowiązkowych. W jednostce Sanepid Nowy Targ Sekcja Szczepień mieści się w Oddziale Epidemiologi. Zajmuje się on między innymi nadzorowaniem szczepień ochronnych, sporządzaniem zamówień szczepionek, sporządzaniem analiz i ocen wykonywania szczepień, a także prowadzeniem punktu koordynacyjno-konsultacyjnego, który dotyczy szczepień międzynarodowych indywidualnych oraz alternatywnych. 

Liczba wyświetleń: 751Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS