Urząd Skarbowy Kłodzko – US w Kłodzku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Kłodzko – US w Kłodzku

Urząd Skarbowy w Kłodzku godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Kłodzko. Urząd Skarbowy Kłodzko druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Kłodzko Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Kłodzku to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Kłodzko kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Kłodzku jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Kłodzko

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Kłodzko działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Kłodzko, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kłodzku ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Kłodzko

Adres: ul. Walasiewiczówny 1, 57-300 Kłodzko

Telefon: (074) 64 74 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kłodzko:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kłodzku

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Kłodzko – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Kłodzka ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kłodzku został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Kłodzku podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Kłodzko stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Kłodzko zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Kłodzku kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Kłodzko przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Kłodzko zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Kłodzko

Liczba wyświetleń: 394Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS