Urząd Pracy Kłodzko

PUP Kłodzko – Powiatowy Urząd Pracy Kłodzko

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Kłodzko – Powiatowy Urząd Pracy Kłodzko

Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Kłodzku, godziny obsługi interesantów. PUP Kłodzko oferty pracy, telefony. Urząd Pracy Kłodzko kontakt, adres.

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku zajmuje się pomocą w poszukiwaniu pracy, wypłacaniem zasiłków i stypendiów. Prowadzi również rejestrację osób bezrobotnych oraz organizuje bezpłatne szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje. W urzędzie działa centrala telefoniczna i infolinia, ale pytania można też kierować drogą elektroniczną. Jeśli nie potrzebujesz pilnej odpowiedzi, najlepszym sposobem kontaktu jest poczta elektroniczna.

PUP Kłodzko oferty pracy

W celu przeciwdziałania bezrobociu PUP Kłodzko oferty pracy publikuje na swojej stronie internetowej. Informacje o aktualnie dostępnych stanowiskach publikowane są w formie tabeli. Urząd Pracy w Kłodzku na bieżąco aktualizuje oferty pracy. Z tego względu, poszukując pracy, warto korzystać z listy stanowisk, na które prowadzona jest rekrutacja. Urząd Pracy w Kłodzku udostępnia również stacjonarne oferty pracy dla osób, które nie korzystają z Internetu.

PUP Kłodzko prowadzi zbiór ofert pracy odpowiednio w województwie i powiecie. Chcąc przeglądać aktualnie dostępne oferty pracy, warto odwiedzić naszą stronę internetową. Proponowane oferty pracy zostały zebrane w wygodną tabelę, dzięki czemu można je filtrować według własnych potrzeb. Urząd Pracy w Kłodzku na bieżąco dodaje i usuwa oferty pracy z rejestru w celu zachowania porządku.

PUP Kłodzko praca

PUP Kłodzko kontakt

Kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Kłodzku możliwy jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny. PUP Kłodzko posiada centralę telefoniczną oraz infolinię dla klientów, którzy chcą zgłosić problemy lub zadać pytania związane z poszukiwaniem pracy. Innym sposobem na kontakt z PUP Kłodzko jest poczta elektroniczna. Warto skorzystać z tej metody, jeśli nie potrzebujesz pilnej pomocy urzędników. Wysyłając e-mail, możesz podać bardziej szczegółowe informacje o swoim problemie, co ułatwi pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku udzielenie Ci pomocy. Oczywiście PUP Kłodzko kontakt z petentami obsługuje w formie telefonicznej jak i majowej, jedynie w godzinach otwarcia.

Adres: ul. St. Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko
Telefon: 74 865 74 10
Fax: 74 865 74 34
E-mail: [email protected]

Warto wiedzieć, że instytucja PUP Kłodzko dokumenty do pobrania udostępnia online. Nie ma potrzeby stacjonarnej wizyty w siedzibie urzędu w celu uzyskania wzorów potrzebnych wniosków.

Urząd Pracy w Kłodzku godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku jest otwarty dla interesantów od poniedziałku do piątku. Jeżeli chodzi o godziny obsługi interesantów, należy wiedzieć, że różnią się one od godzin pracy instytucji. Petenci mogą zrealizować formalności w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłodzku od 8:00 do 14:00, natomiast urzędnicy pracują w godzinach 7:30-15:30.

PUP Kłodzko godziny otwarcia

Godziny urzędowania: 7:30 do 15:30
Obsługa interesantów: 8:00 do 14:00

W godzinach obsługi petentów można przyjść do centrali instytucji. Dodatkową informacją która dotyczy harmonogramu pracy w Kłodzkim Urzędzie Pracy jest przerwa na obiad pracowników. Od 11:00 do 11:20, zarządzona jest przerwa podczas której interesanci nie są obsługiwani.

Urząd Pracy Kłodzko telefon

Poza centralnym numerem kontaktowym PUP w Kłodzku dostępne są również telefonu do kierowników działów instytucji. Numery do poszczególnych stanowisk obsługi klienta również można odnaleźć na stronie. Zachęca się do kontaktu z przełożonymi, mogą oni przekierować połączenie lub bezpośrednio rozwiązać problem lub odpowiedzieć na pytania.

Telefony: 

Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Kłodzko: 74 865 74 05
Dział Ewidencji: 74 865 74 33

Liczba wyświetleń: 829Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS