Urząd Skarbowy Koło – US w Kole

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy w Kole godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Koło kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Koło.

Kontakt Urząd Skarbowy Koło

Adres: ul. Bolesława Prusa 10, 62-600 Koło

Telefon: 63 26 28 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Koło

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kole

Instytucja Urząd Skarbowy Koło jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Kole ta jest dostępna dla mieszkańców Koła, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Koło jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Koło kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Kole jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Koło jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Kole jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kole

Na ten moment Urząd Skarbowy Koło godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kole należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Koło wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Koło oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Urząd Skarbowy Koło zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Kole kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Koło przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Koło zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Koło

Liczba wyświetleń: 76Wyszukaj dodatkowe informacje: