Urząd Skarbowy Kozienice – US w Kozienicach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Kozienice – US w Kozienicach

Numery kont Urząd Skarbowy Kozienice. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Kozienicach – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kozienicach.

Urząd Skarbowy Kozienice kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Kozienicach jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Kozienicach może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Kozienice kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Kozienicach działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kozienicach

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Kozienice godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Kozienicach możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Kozienice rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Kozienice

Adres: ul. Parkowa 5, 26-900 Kozienice

Telefon: 48 611 22 59, 48 614 28 88

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kozienice:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kozienicach

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Kozienice – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Kozienic ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kozienicach został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Kozienicach podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Kozienice stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Kozienice zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Kozienic mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Kozienicach. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Kozienice zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Kozienice

Liczba wyświetleń: 470Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS