Urząd Pracy Kozienice

PUP Kozienice – Powiatowy Urząd Pracy Kozienice

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Kozienice – Powiatowy Urząd Pracy Kozienice

Urząd Pracy Kozienice godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt, adres. PUP Kozienice dotacje, dofinansowanie, praca, oferty pracy, pracownicy, staże, kursy

PUP Kozienice oferty pracy

Należy wiedzieć, że PUP Kozienice oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej. Są one dostępne praktycznie z każdej dziedziny zawodowej, dlatego osoba poszukująca zatrudnienia nie będzie miała problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie. W przypadku gdy ważność ofert już wygasła lub zostały zarezerwowane Powiatowy Urząd Pracy Kozienice, usuwa ze strony. Jednostka w swojej ofercie posiada również kursy, szkolenia oraz staże. Po ich odbyciu absolwent może uzyskać w przyszłości lepszą pozycję na rynku pracy. Pozwalają one zdobyć doświadczenie zawodowe, a także poprawić swoje umiejętności praktyczne i podnieść kwalifikacje. 

PUP Kozienice praca

W instytucji, jaką jest PUP Kozienice praca, wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz wykształcenia. Bardzo ważne jest posiadanie tutaj dużego doświadczenia zawodowego. Każda zatrudniona w Powiatowym Urzędzie Pracy Kozienice osoba posiada szeroki zakres wszystkich niezbędnych umiejętności, które potrzebne są do wykonywania pracy w tym zawodzie. Pracownicy w PUP Kozienice dokonują rejestracji oraz wyrejestrowania osób, przyjmowania i rozpatrywania wniosków, a także wprowadzają dane do systemu. Ich zadaniem jest również bezpośrednia obsługa interesanta. 

Urząd Pracy Kozienice godziny otwarcia

W placówce Urząd Pracy Kozienice godziny otwarcia są adekwatne do godzin przyjmowania zainteresowanych osób. W soboty oraz niedziele Powiatowy Urząd Pracy Kozienice jest zamknięty.

Urząd Pracy Kozienice godziny urzędowania:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte 
 • Niedziela: Zamknięte 
PUP Kozienice kontakt

Aby uzyskać z PUP Kozienice kontakt zdalny, można skorzystać z numeru telefonu lub przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Interesanci powinni pamiętać, że skontaktować mogą się z urzędem zdalnie oraz osobiście wyłącznie w czasie godzin urzędowania.

Numery telefonu do PUP Kozienice to:

 • Telefon bezpośredni: (48) 614 66 99
 • Wydział Usług i Instrumentów Rynku pracy: (48) 614 66 51
 • Wydział Aktywizacji Rynku Pracy: (48) 614 66 81
 • Wydział Organizacyjno - Administracyjny: (48) 614 66 91
 • Wydział Finansowo - Księgowy: (48) 614 67 16

Adres e-mail: [email protected] 
Urząd Pracy Kozienice adres: ul. Zdziczów 1, 26-900 Kozienice

Urząd Pracy Kozienice dotacje

Aby uzyskać w instytucji Urząd Pracy Kozienice dotacje, interesanci muszą złożyć w tym celu wymagany wniosek. Należy pamiętać, że o otrzymanie dofinansowania ubiegać mogą się petenci, którzy nie posiadają zatrudnienia, nie pobierają środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad niepełnosprawną osobą, nie kształcą się w trybie stacjonarnym, a także nie szkolą się oraz w ostatnich czterech tygodniach nie brali udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych. Zakazane jest składanie drugiego wniosku w innym urzędzie, jeśli został on złożony w Powiatowym Urzędzie Pracy Kozienice. W przypadku osób w wieku 18-24 lat okres zarejestrowania przed przystąpieniem do projektu nie może być dłuższy niż cztery miesiące.

Liczba wyświetleń: 721Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS