Urząd Skarbowy Kraśnik – US w Kraśniku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Kraśnik – US w Kraśniku

Numery kont Urząd Skarbowy Kraśnik. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Kraśniku – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kraśniku.

Urząd Skarbowy Kraśnik kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Kraśniku jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Kraśniku może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Kraśnik kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Kraśniku działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kraśniku

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Kraśnik godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Kraśniku możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Kraśnik rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Kraśnik

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5, 23-200 Kraśnik

Telefon: 81 52 86 900,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kraśnik:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Kraśniku

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Kraśnik – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Kraśnika ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kraśniku został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Kraśniku podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Kraśnik stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Kraśnik zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Kraśniku kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Kraśnik przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Kraśnik zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Kraśnik

Liczba wyświetleń: 324Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS