Urząd Skarbowy Krasnystaw – US w Krasnymstawie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Krasnystaw – US w Krasnymstawie

Urząd Skarbowy w Krasnymstawie godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Krasnystaw formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Krasnystaw.

Urząd Skarbowy Krasnystaw kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Krasnystaw jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie

Na ten moment Urząd Skarbowy Krasnystaw godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Krasnystaw wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Krasnystaw oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Krasnystaw

Adres: ul. Rzeczna 5, 22-300 Krasnystaw

Telefon: 82 576 25 94, 82 575 68 94

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Krasnystaw:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Krasnymstawie

Urząd Skarbowy w Krasnymstawie jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Krasnystaw Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Krasnystaw numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Krasnystaw działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Krasnystaw numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Krasnystaw

Liczba wyświetleń: 292Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS