Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie – US w Krośnie Odrzańskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Krośnie Odrzańskim? Aktualny adres US Krosno Odrzańskie, kontakt. Urząd Skarbowy w Krośnie Odrzańskim godziny otwarcia, telefony.

Kontakt Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie

Adres: ul. Słubicka 3, 66-600 Krosno Odrzańskie

Telefon: 68 383 5317, 66 055 7384

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd prowadzi kontakt telefoniczny we wszystkie dni robocze w godzinach 7:00-15:00.

Urząd Skarbowy w Krośnie Odrzańskim

Urząd Skarbowy w Krośnie Odrzańskim jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Krosna Odrzańskiego, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Krośnie Odrzańskim godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie

Liczba wyświetleń: 66Wyszukaj dodatkowe informacje: