Urząd Pracy Krosno

PUP Krosno – Urząd Pracy Krosno

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Krosno – Urząd Pracy Krosno

PUP Krosno kontakt dla interesantów. Powiatowy Urząd Pracy Krosno oferty pracy, praca w powiecie. Urząd Pracy Krosno kontakt, telefon, godziny otwarcia.

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie działa w ramach Podkarpackiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, koncentrując się na pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Obejmuje to pomoc pracownikom, którzy utracili pracę, w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także doradztwo i wsparcie dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały, niezależnie od tego, czy są studentami, domatorami, czy emerytami.

Urząd Pracy Krosno oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Krosno w ramach realizacji nałożonego zadania, jakim jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie, aktywnie pomaga osobom poszukującym pracy. Jedną z oferowanych form wsparcia. Z tego powodu PUP Krosno oferty pracy udostępnia interesantom online. Zgromadzone przez PUP Krosno oferty pracy w powiecie są dokładnie opisane przez pracodawców. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia o prace, strona internetowa pozwala na wygodne dostosowanie filtrów do potrzeb użytkownika. Dodatkowo Oferty Pracy Urząd Pracy Krosno gromadzi także stacjonarnie w instytucji. Oczywiście w instytucji PUP Krosno praca wykonywana jest z najwyższą starannością, dzięki czemu na stronie na bieżąco pojawiają się nowe oferty, a także te, które wygasły są usuwane.

Urząd Pracy Krosno kontakt

W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Krosno kontakt z interesantami prowadzony jest na wiele sposobów. Aktualną siedzibą PUP Krosno jest budynek przy ulicy Bieszczadzkiej 5. Chcąc skontaktować się z PUP Krosno, można skorzystać z centrali telefonicznej lub podanych niżej specjalnych numerów kontaktowych. Kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Krośnie możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Urząd Pracy Krosno telefon

Centrala: +48 13 43 720 50
Sekretariat +48 13 43 617 19
Informacja o rejestracji +48 13 43 213 89
Pośrednictwo Pracy +48 13 43 616 94
Fax: +48 13 43 264 96

 

PUP Krosno kontakt możliwy jest także mailowo. Na adres można przesyłać zapytania związane z zakresem działań instytucji. Oczywiście należy pamiętać, aby wiadomość skierowana do Urzędu Pracy w Krośnie musi zostać odpowiednio podpisana przez osobę wysyłającą. W treści nie może zabraknąć imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania. 

E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Krosno godziny otwarcia

Krosno Urząd Pracy czynny jest od 7:30 do 15:30 w dni od poniedziałku do piątku. W tych samych godzinach prowadzona jest obsługa interesantów. Należy jednak pamiętać, że godziny rejestracji bezrobotnych różnią się od godzin otwarcia PUP Krosno. Zarejestrować się jako osoba bezrobotna można do 14:00.

Godziny otwarcia Urzędu Pracy Krosno
poniedziałek-piątek  7:30-15:30

Rejestracja bezrobotnych PUP Krosno
poniedziałek-piątek  7:30-14:00 

Urząd Pracy Krosno rejestracja

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie umożliwia interesantom całkowitą rejestrację przez internet. Oczywiście, aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna w Krośnie, konieczne jest potwierdzenie swojej tożsamości. Z tego względu urzędnicy zobowiązani są do weryfikacji i przepisania danych z dowodu osobistego. Jednak przez internet urzędnik nie ma takiej możliwości. Dokładnie z tego powodu rejestracja w Urzędzie Pracy w Krośnie wymaga potwierdzenia tożsamości z wykorzystaniem profilu zaufanego.

Liczba wyświetleń: 2831Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS