Urząd Skarbowy Lębork – US w Lęborku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: pomorskie

Urząd Skarbowy Lębork – US w Lęborku

Bezpośredni kontakt z PUP Lębork – telefon, numer, adres. Szkolenia, kursy, staże Urząd Pracy Lębork. Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku oferty pracy.

Urząd Skarbowy Lębork kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Lęborku petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Lębork kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Lęborku może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Lęborku można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Lębork kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lęborku

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Lęborku są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Lębork godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lęborku mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Lębork

Adres: ul. Słupska 23, 84-300 Lębork

Telefon: 59 863 76 00, 59 863 76 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lębork:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lęborku

Urząd Skarbowy Lębork jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Lęborka ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Lęborku został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Lębork zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Lęborku kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Lębork przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Lębork zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Lębork

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS