Urząd Pracy Lębork

PUP Lębork – Powiatowy Urząd Pracy Lębork

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Lębork – Powiatowy Urząd Pracy Lębork

Urząd Pracy Lębork oferty pracy. Rejestracja bezrobotnych. Praca, kontakt, godziny otwarcia, numer telefonu. PUP Lębork adres.

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku koncentruje się na pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Obejmuje to pomoc pracownikom, którzy utracili pracę, w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także doradztwo i wsparcie dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały, niezależnie od tego, czy są studentami, domatorami, czy emerytami.

Urząd Pracy Lębork oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Lębork w ramach realizacji nałożonego zadania, jakim jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie, aktywnie pomaga osobom poszukującym pracy. Jedną z oferowanych form wsparcia. Z tego powodu PUP Lębork oferty pracy udostępnia interesantom online. Zgromadzone przez PUP Lębork oferty pracy w powiecie są dokładnie opisane przez pracodawców. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia o prace, strona internetowa pozwala na wygodne dostosowanie filtrów do potrzeb użytkownika. Dodatkowo oferty pracy Urząd Pracy Lębork gromadzi także stacjonarnie w instytucji. Oczywiście w instytucji PUP Lębork praca wykonywana jest z najwyższą starannością, dzięki czemu na stronie na bieżąco pojawiają się nowe oferty, a także te, które wygasły są usuwane.

Urząd Pracy Lębork kontakt 

W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Lębork kontakt z interesantami prowadzony jest na wiele sposobów. Chcąc skontaktować się z PUP Lębork, można skorzystać z centrali telefonicznej lub podanych niżej specjalnych numerów kontaktowych. 

Dane teleadresowe:

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
ul. Gdańska 35
84-300 Lębork

telefon: centrala  +48 59 8623 744, +48 59 8623 766
telefon: sekretariat +48 59 8667 118
fax +48 59 8667 130

adres e-mailowy: [email protected]
oferty pracy krajowe [email protected], tel. 59-8667 154
zezwolenia na pracę cudzoziemców [email protected] lub [email protected] tel. 59-8667 155 lub 59-8667 154

PUP Lębork kontakt możliwy jest także mailowo. Na adres można przesyłać zapytania związane z zakresem działań instytucji. Oczywiście należy pamiętać, aby wiadomość skierowana do Urzędu Pracy w Lęborku musi zostać odpowiednio podpisana przez osobę wysyłającą. W treści nie może zabraknąć imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania.

Powiatowy Urząd Pracy Lębork godziny otwarcia

Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek-piątek 7:00 - 15:00

Przyjmowanie interesantów:
poniedziałek-piątek 7:30 - 13:30

Liczba wyświetleń: 1328Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS