Urząd Skarbowy Łęczna – US w Łęcznej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Łęczna godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Łęcznej. Numery kont US Łęczna.

Kontakt Urząd Skarbowy Łęczna

Adres: Al. Jana Pawła II 95, 21-010 Łęczna

Telefon: 81 524 69 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Łęczna

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Łęcznej

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Łęczna prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Łęcznej jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Łęcznej ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Łęczna zamieścił online.

Urząd Skarbowy Łęczna kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Łęczna jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Łęczna kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Łęcznej jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Łęcznej obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łęcznej

Urząd Skarbowy Łęczna godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Łęcznej przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Łęcznej. 

Urząd Skarbowy Łęczna druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Łęczna posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Łęcznej, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Łęczna

Liczba wyświetleń: 62Wyszukaj dodatkowe informacje: