Urząd Skarbowy Łęczna – US w Łęcznej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Łęczna – US w Łęcznej

Urząd Skarbowy Łęczna godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Łęcznej. Numery kont US Łęczna.

Urząd Skarbowy Łęczna kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Łęczna jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Łęczna kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Łęcznej jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Łęcznej obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łęcznej

Urząd Skarbowy Łęczna godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Łęcznej przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Łęcznej. 

Kontakt Urząd Skarbowy Łęczna

Adres: Al. Jana Pawła II 95, 21-010 Łęczna

Telefon: 81 524 69 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Łęczna:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Łęcznej

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Łęczna prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Łęcznej jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Łęcznej ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Łęczna zamieścił online.

Urząd Skarbowy Łęczna druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Łęczna posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Łęcznej, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Łęczna

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS