Urząd Skarbowy Lesko – US w Lesku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Lesko – US w Lesku

Urząd Skarbowy Lesko godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Lesku druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Lesku telefon.

Urząd Skarbowy Lesko kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Lesko jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Lesko kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Lesku jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Lesku obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lesku

Urząd Skarbowy Lesko godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Lesku przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Lesku. 

Kontakt Urząd Skarbowy Lesko

Adres: ul. Rynek 1, 38-600 Lesko

Telefon: 13 469 6484,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lesko:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lesku

Urząd Skarbowy w Lesku jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Leska, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Lesku można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Lesko numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Lesku. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Lesku, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Lesko

Liczba wyświetleń: 308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS