Urząd Skarbowy Tarnobrzeg

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg godziny otwarcia, adres, kontakt, numer. US Tarnobrzeg e-Deklaracje. Kiedy zwrot podatku w Urzędzie Skarbowym w Tarnobrzegu?

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg jest to instytucja, która znajduję się przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 12. Z jej usług mogą skorzystać osoby zamieszkujące nie tylko Tarnobrzeg, ale i Baranów Sandomierski, Nową Dębę, Gorzyce oraz Grębów. Do zadań jakie należą do Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu są między innymi: prowadzenie kontroli podatkowej, obsługa podatników oraz egzekucja zaległości podatkowych, i zapewnianie wpływów do budżetu państwa.

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg godziny otwarcia

Planując osobistą wizytę w oddziale KAS w Tarnobrzegu, warto uprzednio poznać godziny otwarcia instytucji. Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu jest otwarty od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

  • poniedziałek: 7:15-18:00
  • wtorek: 7:15- 15:15
  • środa: 7:15-15:15
  • czwartek: 7:15-15:15
  • piątek: 7:15-15:15

Dzięki wprowadzeniu nowych zasad nie trzeba specjalnie przychodzić do Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu w celu umówienia wizyty. Rezerwacji można dokonać również telefonicznie oraz elektronicznie. Aby elektronicznie umówić wizytę, należy skorzystać z usługi "Umów Wizytę w Urzędzie Skarbowym".  Warto dodać, iż w placówce Urząd Skarbowy Tarnobrzeg godziny otwarcia zostały dopasowane do potrzeb petentów.

Godziny pracy w instytucji jaką jest Urząd Skarbowy Tarnobrzeg, są równoznaczne z godzinami otwarcia instytucji. W poniedziałek jest to od 7:15 do 18:00, natomiast w pozostałe dni od 7:15 do 15:15. 

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg kontakt

W celu skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Tarnobrzegu należy dzwonić pod podany numer telefonu lub skierować wiadomość na adres e-mail. Najszybciej jest jednak kontaktować się telefonicznie, ponieważ czas oczekiwania na mailową odpowiedź może być znacznie dłuższy. 

Telefon: 15 851 43 00 
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg adres

Adres: ul. Stanisława Wyspiańskiego 12, 39-400 Tarnobrzeg

Siedziba instytucji Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu znajduje się przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 12. Warto wiedzieć, że podany adres Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu stanowi również adres korespondencyjny instytucji. Informacja ta może okazać się przydatna dla osób chcących przesłać dokumenty pocztą.

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg e Deklaracje

Dzięki systemowi e-Deklaracje możliwe jest składanie do Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu dokumentów drogą elektroniczną. Taka metoda jest znacznie wygodniejsza zarówno dla podatników jak i pracowników Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu. Na głównej stronie można znaleźć dokładną instrukcję jak należy poprawnie złożyć dokument. Drogą elektroniczną można składać  następujące dokumenty: PIT, CIT, VAT, PCC, SD oraz inne.  

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg druki

Na stronie głównej umieszczone są pliki do pobrania, w których znajdują się wnioski o wydanie zaświadczenia. Należy je wydrukować, a następnie uzupełnić. Warto pamiętać, że wszystko można zrobić również drogą elektroniczną wykorzystując e-Urząd Skarbowy lub Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej. Wszystkie udostępnione online przez Urząd Skarbowy Tarnobrzeg druki dostępne są również stacjonarnie w placówce

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg numer konta

Instytucja Tarnobrzeg Urząd Skarbowy posiada własne numery kont bankowych, które są dostępne.  Jednak często są one zmieniane, dlatego warto na bieżąco sprawdzać, czy są aktualne czy nie uległy zmianie. Można je znaleźć na głównej stronie Krajowej Administracji Skarbowej. 

Urząd Skarbowy Tarnobrzeg kiedy zwrot podatku?

W przypadku gdy zeznanie zostanie automatycznie zaakceptowane lub złożone elektronicznie, zwrot podatku w Urzędzie Skarbowym w Tarnobrzegu trwa do 45 dni. Najłatwiej oraz najszybciej  jest to zrobić drogą elektroniczną w usłudze e-PIT, która jest dostępna w serwisie e-Urząd Skarbowy. Jeśli zeznanie zostanie złożone w formie papierowej, termin zwrotu zapłaty wynosi znacznie dłużej, a dokładnie do 3 miesięcy.

Liczba wyświetleń: 7743Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS