Urząd Skarbowy Lubaczów – US w Lubaczowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Lubaczów – US w Lubaczowie

Urząd Skarbowy w Lubaczowie godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Lubaczów formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Lubaczów.

Urząd Skarbowy Lubaczów kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Lubaczowie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Lubaczów. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Lubaczów kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Lubaczowie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lubaczowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lubaczowie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Lubaczów muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Lubaczów godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Lubaczów

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 6, 37-600 Lubaczów

Telefon: 16 632 93 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lubaczów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lubaczowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Lubaczów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Lubaczowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Lubaczowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Lubaczów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Lubaczów PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Lubaczowie zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Lubaczowie. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Lubaczów obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Lubaczów

Liczba wyświetleń: 324Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS