Urząd Skarbowy Lubaczów – US w Lubaczowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy w Lubaczowie godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Lubaczów formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Lubaczów.

Kontakt Urząd Skarbowy Lubaczów

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 6, 37-600 Lubaczów

Telefon: 16 632 93 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lubaczów

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lubaczowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Lubaczów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Lubaczowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Lubaczowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Lubaczów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Lubaczów kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Lubaczowie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Lubaczów. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Lubaczów kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Lubaczowie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lubaczowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lubaczowie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Lubaczów muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Lubaczów godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Lubaczów PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Lubaczowie zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Lubaczowie. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Lubaczów obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Lubaczów

Liczba wyświetleń: 35Wyszukaj dodatkowe informacje: