Urząd Skarbowy Miechów – US w Miechowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Miechowie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Miechów godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Miechowie

Kontakt Urząd Skarbowy Miechów

Adres: ul. Stanisławy Daneckiej 1, 32-200 Miechów

Telefon: 41 382 23 00, 41 382 23 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Miechów

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Miechowie

Urząd Skarbowy w Miechowie jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Miechowa, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Miechowie można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Miechów kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Miechowie jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Miechów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Miechowie jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Miechowie

Obecnie Urząd Skarbowy Miechów godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Miechowie warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Miechów rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Miechowie prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Urząd Skarbowy Miechów zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Miechowa mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Miechowie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Miechów zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Miechów

Liczba wyświetleń: 82Wyszukaj dodatkowe informacje: