Urząd Skarbowy Oleśnica

Urząd Skarbowy Oleśnica

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Oleśnica

Urząd Skarbowy w Oleśnicy telefony, adres. US Oleśnica kontakt dla petentów. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Oleśnicy.

Urząd Skarbowy Oleśnica — US Oleśnica — jest jednostką położoną w województwie dolnośląskim na ul. Lwowskiej 34-38, Oleśnica. Urząd pełni usługi tele informacyjne. Urząd Skarbowy w Oleśnicy uruchomił nowe numery telefonów, dzięki którym osoby dzwoniące mają łatwiejszy dostęp do informacji.

Jeśli petent chce zostawić tylko dokument, nie musi się umawiać na wizytę. Jeżeli jest potrzebne wyjaśnienie odnośnie składanych dokumentów, należy umówić się telefonicznie lub elektronicznie. Należy pamiętać, że termin wizyty może być zarezerwowany w okresie nieprzekraczającym 14 dni. Rezerwacje wizyt w Urzędzie Skarbowym w Oleśnicy, są wymagane.

Urząd Skarbowy Oleśnica kontakt

US Oleśnica kontakt realizuje głównie przez linie telefoniczne. Oczywiście potrzebne wsparcie można uzyskać również w instytucji, po wcześniejszej rezerwacji. Poza drogą telefoniczną Urząd Skarbowy Oleśnica kontakt obsługuje mailowo. Warto wspomnieć, iż przesyłane na adres US maile powinny zawierać temat, a także, imię, nazwisko oraz adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Oleśnica adres: ul. Lwowska 34-38, 56-400 Oleśnica
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Oleśnica wykaz telefonów:

 • Wizyty:
  • 71 398 05 61
  • 71 398 05 66
 • Niskie podatki info:
  • 71  398 05 20
  • 78 433 03 24

Na czele Urzędu Skarbowego w Oleśnicy stoi Naczelnik. To do jego zadań należy między innymi ustalanie godzin otwarcia instytucji, a także zakresu terytorialnego, jaki obsługuje instytucja. Istnieje możliwość kontaktu z Naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Oleśnicy.

Urząd Skarbowy Oleśnica Naczelnik — sekretariat pokój nr 15
Telefon: 71 314 90 05, 71 398 05 00

Urząd Skarbowy Oleśnica godziny otwarcia

poniedziałek: 8.00-18.00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Oleśnica podatki

Urząd Skarbowy Oleśnica przestrzega przed zaległościami podatkowymi (podatkami nieopłaconymi). W momencie opóźnienia opłaty podatku zostaje naliczona opłata prolongacyjna obliczona za pomocą opracowanego kalkulatora odsetek. Podatek jest obowiązkowym świadczeniem pobieranym przez Urząd Skarbowy w Oleśnicy, a pieniądze z podatku idą do skarbu państwa. Urząd Skarbowy Oleśnica zwrot podatku dokonuje w ustalonym terminie w zależności od metody rozliczania PIT-u. W punkcie administracyjnym, którym jest Urząd Skarbowy Oleśnica PIT rozlicza po złożeniu go w formie dokumentu papierowego / elektronicznego.

W jednostce: Urząd Skarbowy Oleśnica pcc-3 również można składać drogą internetową. Urząd Skarbowy w Oleśnicy numery kont bankowych potrzebnych do złożenia opłat umieścił na stronie internetowej urzędu.

Liczba wyświetleń: 1602Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS