Urząd Pracy Oleśnica

Urząd Pracy Oleśnica

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Pracy Oleśnica

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy kontakt dla petentów. Oferty pracy PUP Oleśnica, rejestracja bezrobotnych. Urząd Pracy Oleśnica godziny otwarcia, telefon.

Powiatowy Urząd Pracy Oleśnica

W Oleśnicy przy ulicy Wojska POlskiego 13 mieści się Urząd Pracy. Powiatowy Urząd Pracy Oleśnica działa oraz swoim zasięgiem obejmuje mieszkańców całego powiatu. Aktualnie PUP Oleśnica kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie, a także mailowo. Oczywiście należy pamiętać, że Urząd Pracy Oleśnica kontakt prowadzi jedynie w godzinach otwarcia. 

Adres: ul. Wojska Polskiego 13, 56-400 Oleśnica
Telefon: +48 71 314 20 89
Telefon: +48 71 314 32 76

Aby uzyskać kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Oleśnicy poprzez pocztę elektroniczną, należy wysłać zapytanie na poniższy adres. Konieczne jest, aby w wiadomości umieścić podstawowe dane kontaktowe. Gdy takich informacji zabraknie, pracownicy PUP Oleśnica nie mają obowiązku przesyłania odpowiedzi.

E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Oleśnica godziny otwarcia

Aktualnie praca Oleśnica PUP wykonywana jest przez pracowników wykwalifikowanych od 7:30 do 15:30. Warto jednak wiedzieć, że godziny otwarcia pUP Oleśnica nie są tożsame z godzinami rejestracji bezrobotnych. Godziny rejestracji zostały skrócone do 14:00. 

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7:30-15:30
Rejestracja bezrobotnych: poniedziałek-piątek 7:30-14:00

PUP Oleśnica oferty pracy

Wszystkie propozycje pracy PUP Oleśnica publikuje na swojej stronie internetowej. Aby zapobiegać bezrobociu Urząd Pracy w Oleśnicy, na bieżąco aktualizuje bazę dostępnych ofert pracy w powiecie. Oczywiście Urząd Pracy Oleśnica oferty pracy udostępnia także stacjonarnie w instytucji. Warto wiedzieć, że wszystkie z publikowanych w internecie ogłoszeń mogą zostać poddane filtracji przez użytkownika według dowolnego kryterium.

Urząd Pracy Oleśnica rejestracja

Powiatowy Urząd Pracy Oleśnica rejestracje bezrobotnych obsługuje od 7:30 do 14:00. Ta zasada tyczy się tylko formalności realizowanych w budynku, rejestracja bezrobotnych online możliwa jest przez całą dobę. Wynika to z faktu, iż rejestracja bezrobotnego w Oleśnicy przez internet wymaga przesłania odpowiednich dokumentów, a także potwierdzenia tożsamości profilem zaufanym. W przypadku rejestracji jako osoba bezrobotna PUP Oleśnica osobiście to urzędnik potwierdza tożsamość interesanta na podstawie dowodu osobistego. 

Urząd Pracy Oleśnica dotacje

Dofinansowanie lub dotacje mogą uzyskać interesanci spełniające odpowiednie warunki. Często jednym z nich jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej. Urząd Pracy Oleśnica dotacje, które nabór jest prowadzony udostępnia na swojej stronie internetowej. Formy wsparcia przez Urząd Pracy są bardzo popularne wśród mieszkańców Polski. Jeżeli chodzi o dodatkowe informacje w tej sprawie, warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Oleśnicy.

Liczba wyświetleń: 888Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS