Urząd Skarbowy Opatów – US w Opatowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Opatów godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Opatowie. Numery kont US Opatów.

Kontakt Urząd Skarbowy Opatów

Adres: ul. Kilińskiego 9, 27-500 Opatów

Telefon: 15 86 85 020, 15 86 85 024

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Opatów

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Opatowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Opatów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Opatowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Opatowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Opatów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Opatów kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Opatowie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Opatów. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Opatów kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Opatowie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Opatowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Opatowie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Opatów muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Opatów godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Opatów druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Opatowie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Opatów druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Opatowie online.

Mapa Urząd Skarbowy Opatów

Liczba wyświetleń: 70Wyszukaj dodatkowe informacje: