Urząd Skarbowy Opatów – US w Opatowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Opatów – US w Opatowie

Urząd Skarbowy Opatów godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Opatowie. Numery kont US Opatów.

Urząd Skarbowy Opatów kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Opatowie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Opatów. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Opatów kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Opatowie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Opatowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Opatowie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Opatów muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Opatów godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Opatów

Adres: ul. Kilińskiego 9, 27-500 Opatów

Telefon: 15 86 85 020, 15 86 85 024

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Opatów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Opatowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Opatów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Opatowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Opatowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Opatów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Opatów druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Opatowie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Opatów druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Opatowie online.

Mapa Urząd Skarbowy Opatów

Liczba wyświetleń: 312Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS