Urząd Pracy Opatów

PUP Opatów – Powiatowy Urząd Pracy Opatów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: świętokrzyskie

PUP Opatów – Powiatowy Urząd Pracy Opatów

Urząd Pracy Opatów godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. PUP Opatów oferty pracy, praca, dofinansowanie, rejestracja elektroniczna, pracownicy

Urząd Pracy Opatów godziny otwarcia

W Powiatowym Urzędzie Pracy Opatów obsługa interesantów odbywa się w czasie godzin urzędowania. W soboty oraz niedziele zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje Urząd Pracy Opatów. Możliwa jest rezerwacji terminu w przypadku planowanie osobistej wizyty w placówce.

Urząd Pracy Opatów godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

PUP Opatów oferty pracy

Urząd Pracy Opatów analizuje rynek pracy oraz stara się zminimalizować stopę bezrobocia. Jednostka pomaga bezrobotnym osobom uzyskać poszukiwane zatrudnienie. W tym celu udostępnia na głównej stronie internetowej oferty pracy, a także oferuje różnego rodzaju kursy i szkolenia oraz staże. W PUP Opatów oferty pracy dotyczą praktycznie każdej branży, więc każdy jest w stanie znaleźć coś, co mogłoby go zainteresować. Oferty, których ważność już wygasła lub zostały zarezerwowane, są usuwane ze strony, aby pozostać na niej wyłącznie aktualne propozycje. Przegląd ofert dotyczących zatrudnienia, możliwy jest również podczas spotkania z doradcą zawodowym. Takie spotkanie możliwe jest jedynie po dokonaniu w PUP Opatów rejestracji.

PUP Opatów praca

Realizowana przez PUP Opatów praca polega w głównej mierze na bezpośredniej obsłudze interesanta. W Powiatowym Urzędzie Pracy Opatów pracownicy dokonują rejestracji oraz wyrejestrowania osób, wprowadzają dane do systemu. Do ich zadań należy również wsparcie osób bezrobotnych w szczególności tych, które tego potrzebują. W Urzędzie Pracy Opatów zatrudnione osoby także przyjmują oraz rozpatrują wnioski. Profesjonalne wykonywanie wszystkich powierzonych ich zadań wiąże się z posiadaniem wymaganego wykształcenia, wysokich kwalifikacji oraz szerokiego zakresu umiejętności. 

PUP Opatów kontakt

Z instytucją, jaką jest PUP Opatów kontakt zdalny, uzyskać można, dzwoniąc pod dany numer telefonu. Interesanci mogą również przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że Powiatowy Urząd Pracy Opatów kontaktuje się z zainteresowanymi osobami zdalnie oraz osobiście wyłącznie w czasie godzin otwarcia. 

Urząd Pracy Opatów telefon: (15) 86 80 300
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Opatów adres: ul. Partyzantów 13, 27-500 Opatów

Urząd Pracy Opatów rejestracja

W placówce Urząd Pracy Opatów rejestracja jest możliwa do zrealizowania na dwa sposoby. Jednym z nich jest dokonanie jej w czasie osobistej wizyty w urzędzie. Drugim sposobem jest rejestracja elektroniczna. Warto wiedzieć, że rejestracja przez internet jest o wiele szybsza oraz wygodniejsza. Aby ją wykonać, należy złożyć odpowiedni wniosek wraz ze skanem wszystkich niezbędnych dokumentów. Cała procedura powinna zostać zakończona złożeniem podpisu elektronicznego. 

Urząd Pracy Opatów dofinansowanie

Aby uzyskać w jednostce Urząd Pracy Opatów dofinansowanie, należy w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. W Powiatowym Urzędzie Pracy Opatów dotacje może uzyskać pełnoletnia osoba bezrobotna. Dofinansowanie jest również przyznawane absolwentom KIS oraz CIS. Warto wiedzieć, że aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony, petent nie może podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać funduszy pielęgnacyjnych, które wynikają z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Liczba wyświetleń: 714Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS