Urząd Skarbowy Opoczno – US w Opocznie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Opoczno – US w Opocznie

Urząd Skarbowy Opoczno godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Opocznie druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Opocznie telefon.

Urząd Skarbowy Opoczno kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Opocznie jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Opoczno kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Opocznie jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Opocznie

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Opocznie, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Opoczno godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Opocznie.

Kontakt Urząd Skarbowy Opoczno

Adres: ul. Piotrkowska 14, 26-300 Opoczno

Telefon: +48 44 755 31 01, +48 44 755 26 88

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Opoczno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Opocznie

Urząd Skarbowy w Opocznie jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Opoczna, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Opocznie można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Opoczno zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Opoczna mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Opocznie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Opoczno zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Opoczno

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS