Urząd Pracy Opoczno

PUP Opoczno – Powiatowy Urząd Pracy Opoczno

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Opoczno – Powiatowy Urząd Pracy Opoczno

Urząd Pracy Opoczno godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. PUP Opoczno kursy, staże, szkolenia, rejestracja, nabór pracowników, oferty pracy.

PUP Opoczno kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie mieści się przy ulicy Rolnej 6. Wszystkie zainteresowane osoby, mogą w tej placówce uzyskać wsparcie oraz pomoc pracowników dotyczącą uzyskania zatrudnienia. PUP Opoczno kontakt umożliwia petentom poprzez skorzystanie z numeru telefonu. Istnieje także możliwość, przesłania wiadomości mailowej, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że wszelkich informacji, oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać wyłącznie w godzinach urzędowania. Urząd Pracy Opoczno na wiadomości mailowe odpowiada wtedy, gdy w wiadomości zostaną zawarte wszystkie dane kontaktowe. 

Urząd Pracy Opoczno telefon: 44 755 51 00
Adres e-mail: [email protected], [email protected] 

PUP Opoczno adres: ul. Rolna 6, 26-300 Opoczno

PUP Opoczno oferty pracy 

Celem instytucji, którą jest Urząd Pracy Opoczno, jest zmniejszenie stopy bezrobocia. Powiatowy Urząd Pracy Opoczno pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie, a także oferuje różnego rodzaju kursy oraz szkolenia. PUP Opoczno oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. Interesanci, mogą również zrealizować przegląd ofert na osobistym spotkaniu z doradcą zawodowym. Jest to możliwe dopiero po wykonaniu rejestracji, w PUP Opoczno jako osoba bezrobotna. Urząd Pracy Opoczno oferty pracy codziennie aktualizuje. Są one dostępne z różnych branży zawodowych, dzięki temu każdy będzie w stanie wybrać coś, co go zainteresuje. 

PUP Opoczno staże

Oferowane przez PUP Opoczno staże dają szansę zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poprawę swoich umiejętności praktycznych. W niektórych przypadkach pracodawca może poszukiwać stażysty, z którym będzie chciał nawiązać dalszą współpracę. Zainteresowane osoby, oferty stażu mogą znaleźć na stronie internetowej lub udać się do pracodawcy z prośbą o jego uzyskanie. Warto wiedzieć, że stażyście należy się miesięczne wynagrodzenie. Może się również ubiegać o zwrot kosztów dojazdu do miejsca odbywania stażu. 

PUP Opoczno szkolenia 

Dostępne w PUP Opoczno szkolenia są przeznaczone dla osób, które posiadaj status osoby bezrobotnej. Szkolenia z Urzędu Pracy w Opocznie pozwalają uzyskać kwalifikacje oraz doświadczenie. Trwają one w zależności od wdrożonego w danym momencie programu. Każda osoba mająca szansę na wzięcie udziału w szkoleniu, powinna z niej skorzystać. 

PUP Opoczno praca

W instytucji PUP Opoczno praca wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz doświadczenia. Nabór pracowników na poszczególne stanowiska odbywa się wtedy, gdy zwolni się miejsce. Informacje o naborze kandydatów Urząd Pracy Opoczno umieszcza na głównej stronie internetowej. Każda zatrudniona w jednostce Urząd Pracy Opoczno osoba posiada umiejętność dobrego kontaktu z interesantem. Dzięki temu osobista wizyta w placówce przebiega w przyjaznej atmosferze oraz odbywa się profesjonalnie. 

PUP Opoczno rejestracja

W jednostce PUP Opoczno rejestracja może zostać zrealizowana na dwa sposoby. Jednym z nich jest udanie się do placówki i dokonanie rejestracji osobiście. Drugim sposobem jest wykonanie tego w sposób elektroniczny. Rejestracja online jest znacznie wygodniejsza z tego względu, że może zostać odbyta bez konieczności wychodzenia z domu. 

Urząd Pracy Opoczno – godziny otwarcia

Placówka Urząd Pracy Opoczno jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W weekendy Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie nie przyjmuje zainteresowanych osób. 

Urząd Pracy Opoczno godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Liczba wyświetleń: 632Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS