Urząd Skarbowy Ostrzeszów – US w Ostrzeszowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Ostrzeszów – US w Ostrzeszowie

Urząd Skarbowy Ostrzeszów godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Ostrzeszów kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Ostrzeszów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie

Obecnie Urząd Skarbowy Ostrzeszów godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Ostrzeszów rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Ostrzeszów

Adres: ul. Władysława Grabskiego 1, 63-500 Ostrzeszów

Telefon: 62 58 70 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Ostrzeszów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Ostrzeszów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Ostrzeszowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Ostrzeszów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Ostrzeszów zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Ostrzeszów wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Ostrzeszów zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Ostrzeszów

Liczba wyświetleń: 342Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS