Urząd Skarbowy Ostrzeszów – US w Ostrzeszowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Ostrzeszów godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Kontakt Urząd Skarbowy Ostrzeszów

Adres: ul. Władysława Grabskiego 1, 63-500 Ostrzeszów

Telefon: 62 58 70 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Ostrzeszów

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Ostrzeszów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Ostrzeszowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Ostrzeszów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Ostrzeszów kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Ostrzeszów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie

Obecnie Urząd Skarbowy Ostrzeszów godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Ostrzeszów rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Ostrzeszowie prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Urząd Skarbowy Ostrzeszów zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Ostrzeszów wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Ostrzeszów zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Ostrzeszów

Liczba wyświetleń: 76Wyszukaj dodatkowe informacje: