Urząd Pracy Ostrzeszów

PUP Ostrzeszów – Powiatowy Urząd Pracy Ostrzeszów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Ostrzeszów – Powiatowy Urząd Pracy Ostrzeszów

Urząd Pracy Ostrzeszów godziny otwarcia, numer telefonu, adres. PUP Ostrzeszów oferty pracy, praca, pracownicy, rejestracja, staże, dofinansowanie, dotacje

PUP Ostrzeszów oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Ostrzeszów ma na celu zminimalizowanie stopy bezrobocia oraz pomoc bezrobotnym osobom w znalezieniu zatrudnienia. Urząd Pracy Ostrzeszów oferuje również różnego rodzaju kursy oraz szkolenia. Gromadzone przez PUP Ostrzeszów oferty pracy interesanci mogą znaleźć na głównej stronie internetowej. Są one dostępne z wielu branży zawodowych, dlatego każdy będzie mógł wybrać coś, co go zainteresuje. Urząd Pracy Ostrzeszów oferty zamieszcza w przejrzystej formie. Petenci mogą wybrać odpowiednie dla nich filtry, a po wybraniu oferty wyświetlają się wszystkie zamieszczone przez pracodawcę informacje dotyczące zatrudnienia. Oferty, których ważność wygasła, zostają usuwane ze strony, aby pozostawić na niej wyłącznie aktualne propozycje. Przegląd oferty oraz doradztwo w PUP Ostrzeszów możliwe są również podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Spotkanie możliwe jest po dokonaniu rejestracji jako osoba bezrobotna. 

PUP Ostrzeszów praca

W instytucji, którą jest PUP Ostrzeszów praca, wykonywana jest przez pracowników, którzy posiadają wysokie kompetencje, kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe. Bardzo ważnym aspektem jest tutaj posiadanie umiejętności dobrego kontaktu z interesantem. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy Ostrzeszów dokonują rejestracji oraz wyrejestrowania osób, wprowadzają dane do systemu, a także przyjmują oraz rozpatrują wnioski dotyczące staży, zasiłków czy świadczeń. Głównym zadaniem zatrudnionych w tej jednostce osób jest bezpośrednia obsługa petenta. Osoby, które chciałyby uzyskać zatrudnienie w Urzędzie Pracy Ostrzeszów, powinny wiedzieć, że w czasie trwania rekrutacji oferty pracy zamieszczane są na głównej stronie internetowej. O zatrudnienie można się również ubiegać osobiście. 

Urząd Pracy Ostrzeszów dotacje

Jednostka organizacyjna, jaką jest Urząd Pracy Ostrzeszów dotacje, przeznacza na założenie własnej działalności gospodarczej. Dofinansowanie uzyskać mogą wyłącznie te osoby, które spełniają określone wymagania. Petenci, którzy ubiegają się o dotacje w PUP Ostrzeszów, muszą koniecznie posiadać status osoby bezrobotnej. Zabronione jest posiadanie innej pracy zarobkowej oraz pobieranie funduszy pielęgnacyjnych, które wynikają między innymi z opieki nad osobą niepełnosprawną. Wniosek o przyznanie dofinansowania musi być kompletny oraz właściwie sporządzony. Powinien zawierać:

 • kwotę wnioskowanych środków
 • kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności
 • rodzaj planowanej działalności gospodarczej
 • szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanych środków
 • proponowaną formę zabezpieczenia zwrotu środków

PUP Ostrzeszów staże

Dostępne w PUP Ostrzeszów staże dają szanse na uzyskanie w przyszłości lepszej pozycji na rynku pracy oraz lepszych zarobków. Zdobyte dzięki nim doświadczenie zawodowe jest bardzo ważne w procesie rekrutacji. Po odbyciu stażu pracodawca może wyrazić chęć dalszej współpracy.

Urząd Pracy Ostrzeszów rejestracja

Warto wiedzieć, że status osoby bezrobotnej, osiągnąć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, które poszukują zatrudnienia po ukończeniu nauki oraz te, które utraciły dotychczasowe zatrudnienie. W Urząd Pracy Ostrzeszów rejestracja możliwa jest do wykonania zdalnie oraz osobiście. Aby dokonać rejestracji w formie elektronicznej, należy złożyć odpowiedni wniosek przez stronę internetową oraz dołączyć do niego skany wszystkich wymaganych dokumentów. Na końcu interesanci powinni złożyć podpis elektroniczny. Posiada statusu osoby bezrobotnej, umożliwia również uzyskanie ubezpieczenia zdrowotnego. 

PUP Ostrzeszów kontakt

Aby uzyskać z placówką PUP Ostrzeszów kontakt, interesanci mogą skorzystać z niżej podanego numeru telefonu. Można również przesłać wiadomość mailową przy użyciu poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Ostrzeszów odpowiada na wiadomości mailowe wyłącznie te, które dotyczą zatrudnienia oraz rejestracji. 

Urząd Pracy Ostrzeszów numer telefonu: 62 732 07 90 
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Ostrzeszów adres: ul. Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów

Urząd Pracy Ostrzeszów godziny otwarcia

Jednostka, jaką jest Urząd Pracy Ostrzeszów godziny otwarcia, ma codziennie takie same. Interesanci mogą kierować swoje pytania oraz odbyć wizytę osobistą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. W weekendy PUP Ostrzeszów jest zamknięty.

Urząd Pracy Ostrzeszów godziny pracy:

 • Poniedziałek: 7:00-15:00
 • Wtorek: 7:00-15:00
 • Środa: 7:00-15:00
 • Czwartek: 7:00-15:00
 • Piątek: 7:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 768Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS