Urząd Skarbowy Pajęczno – US w Pajęcznie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Pajęcznie. Kontakt Urząd Skarbowy Pajęczno, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pajęcznie.

Kontakt Urząd Skarbowy Pajęczno

Adres: ul. 1-go Maja 9, 98-330 Pajęczno

Telefon: +48 34 311 39 60, +48 34 311 39 65

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Pajęczno

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Pajęcznie

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Pajęcznie jest Urząd Skarbowy Pajęczno. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Pajęczno obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Pajęcznie został ustalony przez naczelnika.

W mieście Pajęczno Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Pajęcznie dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Pajęczno kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Pajęcznie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Pajęczno kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Pajęcznie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Pajęczno kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Pajęcznie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pajęcznie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Pajęcznie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Pajęczno to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Urząd Skarbowy Pajęczno druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Pajęczno posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Pajęcznie, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Pajęczno

Liczba wyświetleń: 126Wyszukaj dodatkowe informacje: