PUP Pajęczno

PUP Pajęczno - Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Pajęczno - Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

PUP Pajęczno kontakt, adres, numer telefonu, godziny otwarcia siedziby. Oferty pracy i szkolenia organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie.

PUP Pajęczno oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Pajęczno korzysta z centralnej Bazy Ofert Pracy, gdzie zamieszcza wszystkie pozyskane przez niego propozycje stanowisk pracy. Na tej platformie oferty pracy są należycie wyselekcjonowane i posegregowane. Centralna Baza Ofert została wyposażona w narzędzie do szybkiego przeszukiwania i sortowania. Dzięki dodanych kryteriach, petenci mogą na ich podstawie wyszukiwać interesujące ich propozycje. Filtrowanie odbywa się za pomocą wyboru miejsca pracy, rodzaju umowy, wymiary etatu, wartości wynagrodzenia brutto, rodzaju stanowiska. Oferty pracy PUP Pajęczno są udostępnione dla osób zarejestrowanych Urzędzie Pracy oraz dla tych niezarejestrowanych.

PUP Pajęczno kontakt

Siedziba jednostki, jaką jest Urząd Pracy Pajęczno znajduje się na ul. 1 Maja 65 w Pajęcznie. Pajęczno Urząd Pracy kontakt realizuje korzystając z telefonicznych połączeń. Wszyscy interesanci mają nieograniczony dostęp do numerów telefonów obsługiwanych przez pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Pajęcznie. W godzinach otwarcia placówki, urzędnicy pomagają osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Biuletyn Informacji Publicznej PUP Pajęczno BIP zawiera wszystkie informacje na temat danych kontaktowych, przez które można się połączyć z Powiatowym Urzędem Pracy w Pajęcznie. Dla osób, które nie przepadają za rozmowami telefonicznymi, dostępny jest adres e-mail, na który można wysyłać wszelkie wiadomości. Należy pamiętać by treść korespondencji miała odpowiednią formę.  
PUP Pajęczno adres: ul. 1 Maja 65, 98-330 Pajęczno

PUP Pajęczno telefon: 343 112 882 
Fax: 34 311-12-92 
REGON: 590745830 
NIP: 772-19-65-464 
E-mail: [email protected]

PUP Pajęczno godziny otwarcia:

Poniedziałek07:30-15:30
Wtorek07:30-15:30
Środa07:30-15:30
Czwartek07:30-15:30
Piątek07:30-15:30

PUP Pajęczno szkolenia

Pajęczno PUP organizuje w swoim zakresie szkolenia dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie. Osoby korzystające z tej możliwości w ramach szkolenia uzyskują 120% zasiłku dla bezrobotnych, jeśli wymiar szkolenia wynosi min. 150 godzin. W przypadku mniejszej ilości godzin, wynagrodzenie jest obliczane w proporcjonalny sposób. W PUP Pajęczno szkolenia mogą zostać przyznane na okres 6 miesięcy,  a jeśli wymaga tego program na 12 miesięcy, a nawet na 24 miesiące. Powiatowy Urząd Pracy Pajęczno wręcza również bony szkoleniowe, dla osób poniżej 30 roku życia. Jeśli chodzi o wynagrodzenie przy korzystaniu z tego bonu wynosi ono 100% przeciętnego wynagrodzenia.  

Liczba wyświetleń: 7323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS