Urząd Skarbowy Parczew – US w Parczewie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Parczewie przez telefon i e-mail. Urząd Skarbowy Parczew godziny otwarcia, rezerwacja wizyty, druki i formularze.

Kontakt Urząd Skarbowy Parczew

Adres: ul. Żabia 2a, 21-200 Parczew

Telefon: 83 34 27 208,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Parczew

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Parczewie

Instytucja Urząd Skarbowy Parczew jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Parczewie ta jest dostępna dla mieszkańców Parczewa, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Parczew jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Parczew kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Parczewie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Parczewie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Parczew kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Parczewie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Parczewie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Parczew godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Parczewie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Parczew rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Urząd Skarbowy Parczew zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Parczewie kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Parczew przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Parczew zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Parczew

Liczba wyświetleń: 67Wyszukaj dodatkowe informacje: