Urząd Skarbowy Pleszew – US w Pleszewie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Pleszewie. Kontakt Urząd Skarbowy Pleszew, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pleszewie.

Kontakt Urząd Skarbowy Pleszew

Adres: ul. Bogusza 6, 63-300 Pleszew

Telefon: 62 508 17 77,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Pleszew

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Pleszewie

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Pleszewie jest Urząd Skarbowy Pleszew. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Pleszew obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Pleszewie został ustalony przez naczelnika.

W mieście Pleszew Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Pleszewie dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Pleszew kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Pleszewie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Pleszewie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Pleszew kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Pleszewie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pleszewie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Pleszew godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Pleszewie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Pleszew rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Urząd Skarbowy Pleszew PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Pleszewie zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Pleszewie. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Pleszew obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Pleszew

Liczba wyświetleń: 66Wyszukaj dodatkowe informacje: