Urząd Pracy Pleszew

PUP Pleszew – Powiatowy Urząd Pracy Pleszew

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Pleszew – Powiatowy Urząd Pracy Pleszew

Urząd Pracy Pleszew godziny otwarcia, adres, numer telefonu. PUP Pleszew aktualne oferty pracy, dofinansowanie, rejestracja, dotacje, szkolenia, kursy

PUP Pleszew oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Pleszew jest instytucją, która przede wszystkim zajmuje się analizą rynku pracy. Głównym działaniem jednostki jest pomoc bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia. PUP Pleszew oferty pracy oferuje z różnych branży zawodowych. PUP Pleszew aktualne oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. Instytucja, która jest Urząd Pracy Pleszew oferty pracy, których ważność wygasła usuwa ze strony, aby pozostawić na nich jedynie aktualności. W przypadku odbycia osobistego spotkania z doradcą zawodowym, oferty pacy są indywidualnie dopasowywane do interesanta, zwracając szczególną uwagę na jego zainteresowania, a także umiejętności. Należy wiedzieć, że aby odbyć spotkanie, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. 

Urząd Pracy Pleszew staż

Jednostka Powiatowy Urząd Pracy Pleszew oprócz ofert pracy proponuje również kursy, szkolenia oraz staże. Urząd Pracy Pleszew staż pozwala odbyć wyłącznie osobom, które posiadają status osoby bezrobotnej. Daje on szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego oraz poprawę umiejętności praktycznych. Podnosi również kwalifikacje. Po jego ukończeniu pracodawca może zaoferować dalszą współpracę. Długość jest trwania, zależy również od decyzji pracodawcy, a także od możliwości urzędu. W instytucji Urząd Pracy Pleszew kursy oraz szkolenia również są możliwe do odbycia. Mogą trwać od 3 do 24 miesięcy w zależności, jaki program jest w danym czasie realizowany.

Urząd Pracy Pleszew kontakt

Osoby, które chcą uzyskać z jednostką Urząd Pracy Pleszew kontakt, mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z podanego poniżej numeru telefonu. Drugim sposobem jest przesłanie wiadomości mailowej przy użyciu poczty elektronicznej. W przypadku pilnej sprawy należy wybrać telefoniczną formę kontaktu, ze względu na znacznie dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową. Warto wiedzieć, że PUP Pleszew udziela kontaktu zdalnego, jak i osobistego wyłącznie w godzinach urzędowania. 

Urząd Pracy Pleszew numer telefonu: 62 7427 425, 517 255 350
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Pleszew adres: ul. Wyspiańskiego 6, 63-300 Gmina Pleszew

Urząd Pracy Pleszew godziny otwarcia

Placówka Urząd Pracy Pleszew godziny otwarcia ma codziennie jednolite. Należy pamiętać, że godziny otwarcia są adekwatne do godzin przyjmowania zainteresowanych osób. W soboty, a także niedziele Urząd Pracy Pleszew jest zamknięty. Petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, planując odbyć wizytę osobistą.

Urząd Pracy Pleszew godziny urzędowania:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte
Urząd Pracy Pleszew dofinansowanie

Osoby, które chcą otrzymać w Urząd Pracy Pleszew dofinansowanie, muszą posiadać status osoby bezrobotnej. Powiatowy Urząd Pracy Pleszew dotacje przeznacza na założenie przez interesanta własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania nie uzyskają osoby, które posiadają inną pracę zarobkową, czy pobierają fundusze pielęgnacyjne, które wypływają między innymi z opieki nad niepełnosprawną osobą. 

PUP Pleszew rejestracja

W instytucji, którą jest PUP Pleszew rejestracja, może zostać zrealizowana osobiście w placówce, a także zdalnie. Dokonanie rejestracji w formie elektronicznej wiąże się ze złożeniem na stronie internetowej odpowiedniego wniosku. Obowiązkiem jest dołączenie do niego skanu wszystkich wymaganych dokumentów w tym dyplomu ukończenia szkoły. Cały proces rejestracji należy zakończyć złożeniem podpisu elektronicznego. Zarejestrowanie się w Powiatowym Urzędzie Pracy Pleszew daje możliwość uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. 

Liczba wyświetleń: 654Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS