Urząd Skarbowy Prudnik – US w Prudniku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Urząd Skarbowy Prudnik – US w Prudniku

Urząd Skarbowy Prudnik godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Prudniku. Numery kont US Prudnik.

Prudnik Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Prudniku to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Prudnik kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Prudniku jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Prudnik

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Prudnik działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Prudnik, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Prudniku ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Prudnik

Adres: ul. Kopernika 1a, 48-200 Prudnik

Telefon: 77 436 99 00, 77 436 99 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Prudnik:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Prudniku

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Prudnik – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Prudnika ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Prudniku został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Prudniku podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Prudnik stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Prudnik numer konta

Urząd Skarbowy w Prudnik jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Prudniku. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Prudnik

Liczba wyświetleń: 320Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS