Urząd Skarbowy Pyrzyce – US w Pyrzycach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Pyrzyce – US w Pyrzycach

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Pyrzycach. Kontakt Urząd Skarbowy Pyrzyce, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pyrzycach.

Urząd Skarbowy Pyrzyce kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Pyrzyce jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Pyrzyce kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Pyrzycach jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Pyrzycach obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pyrzycach

Urząd Skarbowy Pyrzyce godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Pyrzycach przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Pyrzycach. 

Kontakt Urząd Skarbowy Pyrzyce

Adres: ul. 1 Maja 16, 74 - 200 Pyrzyce

Telefon: (91) 57 89 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Pyrzyce:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Pyrzycach

Urząd Skarbowy Pyrzyce jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Pyrzycach Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Pyrzyce Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Pyrzyce numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Pyrzycach. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Pyrzycach, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Pyrzyce

Liczba wyświetleń: 217Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS