Urząd Pracy Pyrzyce

Urząd Pracy Pyrzyce - PUP w Pyrzycach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Pracy Pyrzyce - PUP w Pyrzycach

Urząd Pracy Pyrzyce kontakt z jednostką, numery telefonów, adres. Oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pyrzycach. Godziny otwarcia placówki.

PUP Pyrzyce oferty pracy

W PUP Pyrzyce praca jest głównym podmiotem, jakim zajmuje się przede wszystkim ta instytucja. Centralna Baza Ofert Pracy jest miejscem, w którym PUP Pyrzyce oferty pracy zamieszcza na bieżąco. Każda  z nich posiada wszystkie informacje na temat określonego stanowiska pracy, w których znajduje się m.in.:

 • spis wszystkich obowiązków przyszłego pracownika
 • spis wymagań, które powinien spełniać interesant
 • informacje na temat wynagrodzenia, wymiaru pracy, godzin pracy itp.

Wymienione powyżej kryteria Urząd Pracy Pyrzyce ustalił jako wyznaczniki filtrowania bazy wszystkich zamieszczonych propozycji. Petenci często chętnie korzystają z takiej możliwości ze względu na łatwy i szybki proces wyszukiwania interesujących ich ofert pracy. Urząd Pracy Pyrzyce oferty otrzymuje ze współpracy z potencjalnymi pracodawcami poszukującymi kompetentnych i wykształconych pracowników. Oferty pracy Pyrzyce PUP usuwa z bazy w momencie,  w którym oferta zostaje przydzielona jakiemuś petentowi zainteresowanemu danym stanowiskiem. Urząd Pracy Pyrzyce oferty pracy dopasowuje do umiejętności i wykształcenia osoby u nich zarejestrowanej.

PUP Pyrzyce kontakt

Urząd Pracy Pyrzyce jest zlokalizowany w Pyrzycach na ul. Dworcowej 23.  Urząd Pracy Pyrzyce kontakt umożliwia w godzinach jego otwarcia. Do dyspozycji wszystkich interesantów zostały podane numery telefonów, przez które można kontaktować się z pracownikami urzędu: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach. W podanej jednostce możliwe jest elektroniczne załatwianie wszelkich spraw związanych z działalnością PUP Pyrzyce. Do takich usług należy przede wszystkim rejestracja w urzędzie, zgłaszanie ofert pracy oraz obsługa osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Pyrzyce PUP posiada również formularz kontaktowy, który jest kolejną formą łączenia się z instytucją. Dokładne informacje kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej: www pup pyrzyce pl oraz PUP Pyrzyce BIP. W placówce, jaką jest PUP Pyrzyce dyrektor podanego urzędu przyjmuje interesantów w ściśle określonych godzinach. 

Urząd Pracy Pyrzyce adres: ul. Dworcowa 23, 74-200 Pyrzyce

Urząd Pracy Pyrzyce numer telefonu: 

 • Centrala: 
  • 91 570 07 90
  • 91 570 01 32
 •  Centrum Aktywizacji Zawodowej: 91 887 41 01

E-mail: [email protected]
NIP: 853-13-74-393

Urząd Pracy Pyrzyce godziny otwarcia:

Poniedziałek07:00-15:00 
Wtorek07:00-15:00  
Środa07:00-15:00  
Czwartek07:00-15:00  
Piątek07:00-15:00  
SobotaZamknięte 
NiedzielaZamknięte  

Liczba wyświetleń: 858Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS