Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna – US w Skarżysku-Kamiennej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Skarżysku-Kamiennej druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Kontakt Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna

Adres: ul. 1-go Maja 56, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Telefon: 41 25 16 630, 41 25 16 631

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Skarżysko-Kamienna Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Skarżysku-Kamiennej zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Skarżysku-Kamiennej. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Skarżysku-Kamiennej jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Skarżysku-Kamiennej jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Skarżysku-Kamiennej

Na ten moment Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Skarżysku-Kamiennej należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Skarżysko-Kamienna wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Skarżyska-Kamiennej mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Skarżysku-Kamiennej. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Skarżysko-Kamienna

Liczba wyświetleń: 91Wyszukaj dodatkowe informacje: