Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski – US w Sokołowie Podlaskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski – US w Sokołowie Podlaskim

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Sokołowie Podlaskim – telefon, numer. Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim

Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Sokołowie Podlaskim jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Sokołowie Podlaskim jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Sokołowie Podlaskim, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Sokołowie Podlaskim.

Kontakt Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski

Adres: ul. Węgrowska 5, 08-300 Sokołów Podlaski

Telefon: 25 781 27 61,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski:

Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim

Na terenie miasta Sokołów Podlaski Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Sokołowie Podlaskim można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski numer konta

Urząd Skarbowy w Sokołów Podlaski jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Sokołów Podlaski

Liczba wyświetleń: 335Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS