Urząd Pracy Sokołów Podlaski

PUP Sokołów Podlaski – Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Sokołów Podlaski – Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Urząd Pracy Sokołów Podlaski staż, praktyki. Kontakt z PUP Sokołów Podlaski telefon, godziny otwarcia. PUP Sokołów Podlaski oferty pracy w powiecie.

PUP Sokołów Podlaski oferty pracy

W Sokołowie Podlaskim instytucją która dba o niski poziom bezrobocia jest Powiatowy Urząd Pracy. Dla osób odwiedzających PUP Sokołów Podlaski praca stanowi ważną wartość. Zebrane przez Urząd Pracy Sokołów Podlaski oferty pracy można przeglądać online oraz stacjonarnie w siedzibie. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia chcąc znaleźć miejsce zatrudnienia. Warto wspomnieć, że oferty dotyczą zarówno pracy w placówce, jak i innych firmach czy przedsiębiorstwach działających na terenie powiatu. 

Wszystkie oferty pracy PUP Sokołów Podlaski zamieszcza online w celu wygodnego ich przeglądania. Istnieje również możliwość filtrowania wyników według wybranych kryteriów takich jak branża czy miejsce zatrudnienia. Niektóre oferty pracy Sokołów Podlaski PUP oznaczył symbolem kłódki. Oznacza to, że praca skierowana jest jedynie do osób posiadających status osoby bezrobotnej.

Urząd Pracy Sokołów Podlaski

Stacjonarna realizacja formalności prowadzona jest w siedzibie PUP w Sokołowie Podlaskim przy ulicy Oleksiaka Wichury 3. Należy wiedzieć, że ogólne zapytania dotyczące pracy, rejestracji, staży itp. można skierować telefonicznie do informacji pod numerem 25 781 71 30,  25 787 22 04. Kontakt z PUP Sokołów Podlaski można również uzyskać mailowo. Poczta elektroniczna dostępna jest dla każdego petenta który chce uzyskać informacje. Należy jednak pamiętać, że nie ma możliwości dostarczenia dokumentów do Urzędu Pracy w Sokołowie Podlaskim przez mail. Jedynym akceptowanym sposobem przesyłania dokumentów jest ePUAP.

Adres: ul. Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski
Informacja telefoniczna: 25 781 71 30,  25 787 22 04
Sekretariat: 25 781 71 31
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Sokołów Podlaski telefon obsługuje w czasie godzin urzędowania. Zasada ta tyczy się zarówno wyżej wymienionych numerów kontaktowych, jak i telefonów indywidualnych do konkretnych stanowisk i pracowników. 

Urząd Pracy Sokołów Podlaski staż

Jako jedna z form aktywizacji zawodowej Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim uznaje staż. Przeprowadzany za pośrednictwem instytucji staż, pozwala na zdobycie potrzebnego doświadczenia jednocześnie uzyskując przychód w formie stypendium stażowego.

Chcąc uzyskać staż z Urzędu Pracy w Sokołowie Podlaskim należy uprzednio zapoznać się z wymaganiami jakie muszą być spełnione przez kandydata. Przykładowo wymagane jest ukończenie 18 roku życia, kandydat na staż z PUP nie może być także studentem dziennym. Przed złożeniem wniosku, zaleca się dokładnie sprawdzić założenia projektu.

Liczba wyświetleń: 949



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS