Urząd Skarbowy Śrem – US w Śremie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Śrem – US w Śremie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Śremie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Śrem godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Śremie

Urząd Skarbowy Śrem kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Śremie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Śrem. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Śrem kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Śremie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Śremie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Śremie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Śrem muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Śrem godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Śrem

Adres: ul. Wojska Polskiego 12, 63-100 Śrem

Telefon: 61 28 36 501,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Śrem:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Śremie

Instytucja Urząd Skarbowy Śrem jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Śremie ta jest dostępna dla mieszkańców Śremu, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Śrem jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Śrem zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Śremu mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Śremie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Śrem zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Śrem

Liczba wyświetleń: 442Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS