Urząd Pracy Śrem

PUP Śrem – Powiatowy Urząd Pracy Śrem

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Śrem – Powiatowy Urząd Pracy Śrem

Urząd Pracy Śrem godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt, godziny przyjęć petentów. PUP Śrem dofinansowanie, oferty pracy, praca, pracownicy, kursy

Urząd Pracy Śrem

Jednostka Urząd Pracy Śrem zajmuje się przede wszystkim analizą rynku pracy. Pomaga bezrobotnym osobom uzyskać poszukiwane zatrudnienie. PUP Śrem w swojej ofercie posiada także różnego rodzaju szkolenia oraz kursy. Interesanci mogą uzyskać staż i ubiegać się również o dofinansowanie. Odbyty w PUP Śrem staż pozwala na uzyskanie dużego doświadczenia oraz poprawę kwalifikacji, co jest ważne przy rekrutacji dotyczącej zatrudnienia. Oferowane przez Urząd Pracy Śrem kursy oraz szkolenia trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od wymagań ustalonego programu. Jednak aby z nich skorzystać, należy posiadać status osoby bezrobotnej.

PUP Śrem oferty pracy 

Powiatowy Urząd Pracy Śrem udostępnia oferty niemal z każdej branży zawodowej. PUP Śrem oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej w tabeli, dzięki czemu jest to bardzo przejrzyste. Dostępne są filtry, które pozwalają między innymi na wybór ilości ofert na stronie, poziomu szczegółowości, a także wybór daty dodania. Urząd Pracy Śrem oferty pracy aktualizuje codziennie, dlatego interesanci poszukujący zatrudnienia, powinni odwiedzać stronę w celu sprawdzenia nowości. Warto wiedzieć, że przegląd ofert możliwy jest również na osobistym spotkaniu z doradcą zawodowym. Podczas takiego spotkania oferty dostosowywane są indywidualnie do petenta, zwracając uwagę na jego wykształcenie, kompetencje oraz zdolności interpersonalne. 

Urząd Pracy Śrem praca

Wykonywana przez Urząd Pracy Śrem praca polega głównie na obsłudze interesanta. Pracownicy instytucji zajmują się między innymi wprowadzaniem danych do systemu, rejestracją oraz wyrejestrowaniem osób, a także przyjmowaniem i rozpatrywaniem wniosków. Powiatowy Urząd Pracy w Śremie Śrem obsługiwany jest przez pracowników, którzy posiadają wysokie kwalifikacje, a także umiejętność dobrego kontaktu z petentem. To wszystko sprawia, że każda wizyta w PUP Śrem przebiega w miłej atmosferze. 

Urząd Pracy Śrem dofinansowanie

Instytucja Urząd Pracy Śrem ma możliwość udzielenia zainteresowanym osobom dotacji, która przeznaczona jest na założenie własnej działalności gospodarczej. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Śrem dofinansowanie udziela jedynie osobom, które spełniają określone wymogi. Osoby ubiegające się o otrzymanie dotacji nie mogą podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać funduszy pielęgnacyjnych. Zabronione jest również składanie wniosku o dofinansowanie w innym urzędzie.

PUP Śrem kontakt

W mieście Śrem Urząd Pracy mieści się przy ulicy Gostyńskiej 49. Placówka PUP Śrem kontakt z interesantem umożliwia wyłącznie w godzinach urzędowania. Z Powiatowym Urzędem Pracy Śrem kontaktować można się osobiście oraz zdalnie za pomocą numeru telefonu lub za pośrednictwem poczty mailowej. Należy pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może być dłuższy. 

Urząd Pracy Śrem telefon: 612839099, 612829361, 612837075, 612837059 
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Śrem adres: ul. Gostyńska 49, 63-100 Śrem

Urząd Pracy Śrem godziny otwarcia

W placówce Urząd Pracy Śrem godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania zainteresowanych osób. Warto dokonać rezerwacji terminu osobistej wizyty w instytucji, aby uniknąć niechcianego oczekiwania w kolejce. 

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 8:00-15:00
 • Wtorek: 8:00-15:00
 • Środa: 8:00-15:00
 • Czwartek: 8:00-15:00
 • Piątek: 8:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 922Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS